Verzonden in 2-3 werkdagen Uitgebreide beeldbank met Quotes, Colors & Prints

Wanddecoratie voor een inspirerend en huiselijk kantoor: voorbeelden en tips

Een goed ingericht kantoor creëert niet alleen een fijne werkplek. Het weerspiegelt ook de identiteit en de waarden van jouw bedrijf. Wanddecoratie speelt hierin een cruciale rol. Want behalve dat een fotocollage mooi is om naar te kijken, kan het ook voor een gevoel van verbondenheid en trots zorgen. In dit artikel geven we je verschillende wanddecoratie-ideeën voor jouw kantoor.

Een kantoor dat voelt als thuiskomen

Wist je dat een kantooromgeving met een huiselijke sfeer de productiviteit en het welzijn van je medewerkers aanzienlijk kan verbeteren? Wanddecoratie is daarin heel bepalend. Ga je voor een relaxte sfeer? Dan is een fijne zithoek en een fotowand met warme kleuren en natuurlijke materialen heel geschikt. Wil je juist een stoere, krachtige sfeer neerzetten? Dan zijn industriële foto’s en zwarte, blauwe tinten perfect.

Prikbord of moodboard op kantoor
kantoor inrichten met personeelsfoto's

Dit is ons team!

Een fotowand met foto’s van alle medewerkers creëert een gevoel van verbondenheid. Daarnaast kunnen nieuwe medewerkers met deze fotocollage gemakkelijk de gezichten en namen van alle collega’s leren kennen. Komen er medewerkers bij of gaan er medewerkers weg? Dan vul je de fotocollage gemakkelijk aan of je vervangt een fototegel.

Dit is ons team!

Een fotowand met foto’s van alle medewerkers creëert een gevoel van verbondenheid. Daarnaast kunnen nieuwe medewerkers met deze fotocollage gemakkelijk de gezichten en namen van alle collega’s leren kennen. Komen er medewerkers bij of gaan er medewerkers weg? Dan vul je de fotocollage gemakkelijk aan of je vervangt een fototegel.

kantoor inrichten met personeelsfoto's

Hier zijn we trots op’ fotowand

Wat dacht je van een grote fotocollage met de beste klanten en de meest succesvolle projecten? Dit geeft je medewerkers een enorm gevoel van trots. Daarnaast kan het ook dienen als een conversatiestarter. Je laat er professionaliteit en expertise mee zien én het kan de kans vergroten dat een potentiële nieuwe partner een samenwerking met je aangaat.

Bij ons werken is een feestje

Het tonen van foto’s van teamuitjes op een fotowand voegt een persoonlijk tintje toe aan de kantooromgeving. Het herinnert medewerkers aan alles wat ze samen hebben beleefd en het versterkt de teamgeest. Wat dacht je van dat leuke bedrijfsfeest op het strand of die gezellige kerstborrel? Vereeuwig deze mooie momenten in jullie fotocollage. Ook bezoekers en relaties die je op kantoor verwelkomt krijgen met deze fotowand een beter beeld van jullie bedrijfscultuur en het hechte team waarmee jullie werken.

Fotomuur in het thuiskantoor

Dit zeggen anderen over ons

Verwerk de mooiste klantenreviews eens in je fotowand. Het is een krachtige manier om het vertrouwen en de geloofwaardigheid van je bedrijf te versterken en het laat potentiële klanten zien dat jouw bedrijf toonaangevend is. Daarnaast is het voor medewerkers een fijne reminder dat hun werk gewaardeerd wordt en dat ze trots mogen zijn op de positieve feedback die ze hebben ontvangen. Dat werkt motiverend!

Thuis kantoor decoreren met Modulari

Een fotowand die inspireert

Door inspirerende quotes in je fotowand te verwerken kan je je medewerkers iedere dag weer motiveren en enthousiasmeren. Ze helpen je herinneren aan die belangrijke waarden waar jouw bedrijf voor staat of aan die positieve mindset waarmee jullie alle doelen behalen. Van jullie te gekke slogan, tot een quote van jullie baas of een bekend persoon. De mogelijkheden zijn eindeloos.

Zoals je ziet kan je alle kanten op met wanddecoratie voor op kantoor. Of het nou om een kleine vergaderruimte gaat of om de entreehal, bij Modulari vind je voor iedere ruimte en iedere stijl de perfecte fotowand. Weet je nog niet waar je moet beginnen? Lees dan eens ons artikel met 7 tips voor het maken van de perfecte fotomuur.


Verzendkosten

Verzendkosten

Levertijd:
4 werkdagen *
Prijs:
4,95 €
Levertijd:
4 werkdagen *
Prijs:
4,95 €
Levertijd:
5 werkdagen *
Prijs:
5,95 €
Levertijd:
5 werkdagen *
Prijs:
4,95 €
Levertijd:
4 werkdagen *
Prijs:
5,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
5,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
6,95 €
Levertijd:
5 werkdagen *
Prijs:
4,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
8,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
6,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
7,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
5,95 €
Levertijd:
7 werkdagen *
Prijs:
7,95 €
Levertijd:
8 werkdagen *
Prijs:
7,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
6,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
6,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
9,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
7,95 €
Levertijd:
6 werkdagen *
Prijs:
7,95 €
Levertijd:
5 werkdagen *
Prijs:
5,95 €

* afhankelijk van de drukte bij de vervoerder